partnerzy
PrivateBrokers

PrivateBrokers to jedna z najprężniej działających firm doradztwa finansowego. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Jesteśmy ogniwem łączącym developera, klienta oraz wszystkie banki działające na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zarówno nasi klienci jak i partnerzy mogą zaoszczędzić czas związany z licznymi formalnościami. Zyskują przy tym nie tylko komfort , ale pewność, iż wszystkie procedury zostaną spełnione w sposób profesjonalny, a wybrany kredyt będzie najtańszym na rynku.

Przez kilkanaście lat pracy w branży finansowej, zdobyliśmy wiedzę i umiejętności pozwalające na mierzenie się z najbardziej skomplikowanymi sytuacjami. Już sama współpraca z blisko 40 bankami umożliwia nam perfekcyjne dobranie oferty dla konkretnego klienta, a wszytko to przekłada się na niezwykle wysoką skuteczność naszych usług.

Dzięki doświadczeniu, dbałości o szczegóły oraz nowatorskim procedurom, obejmujemy swoją opieką, w samym tylko Krakowie, kilkuset klientów rocznie. Sądząc po rosnącej liczbie poleceń - zadowolonych klientów.

Z przyjemnością spotkamy się również z Państwem.

http://www.pbrokers.pl/partnerzy/powrót


Polityka cookies