O NAS / Polityka Prywatności Polityka Cookis
Kim jesteśmy:
Szanowni Państwo,

Gratulujemy trafnego wyboru, cieszymy się,
że należycie Państwo do grona Naszych wyjątkowych Klientów firmy ZAP. Mamy równocześnie nadzieję że firma ZAP spełni Państwa oczekiwania i ułatwi spełnienie Państwa Pragnień.
W naszej pracy Zadowolenie, Autentyczność i Profesjonalizm to najważniejsze rzeczy, które określają nasze dążenia do realizacji Państwa pragnień.
Do zobaczenia w ZAP.

Nasza oferta:
Misja naszej firmy to "Spełnienie Waszych Pragnień"
poprzez: Zadowolenie - Autentyczność - Profesjonalizm.
Pełna obsługa w kupnie, sprzedaży, najmie nieruchomości dla firm i osób fizycznych. Poczynając od określenia wielkości kredytu, poprzez wycenę nieruchomości, kończąc na wyborze najlepszych kancelarii notarialnych. Jesteśmy z Państwem od podjęcia decyzji do spełnienia wymarzonego pragnienia.
Posiadamy uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za świadczone usługi.
Jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi udzielić wszystkich informacji oraz przedstawić pełną ofertę. Szukasz mieszkania,
pomieszczenia biurowego lub magazynu? Chcesz sprzedać dom lub wynająć garaż? Pomożemy Ci szybko i skutecznie przeprowadzić transakcje. Działamy niezawodnie i profesjonalnie, największą wartością jest dla nas zadowolenie klienta.
Poprowadzimy Cię przez skomplikowane procedury formalno - prawne transakcji, wskażemy optymalne rozwiązania w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu, pomożemy wybrać najlepszą opcję kredytową.
Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, w każdej chwili służymy profesjonalną poradą i pomocą notariusza oraz rzeczoznawcy majątkowego. Zawsze Aktualne Propozycje.
Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

http://pprn.pl/?post_type=wizytownik&p=2479
http://blog.zap.nazwa.pl/Polityka Prywantności / Polityka Cookis - LINK


kliknij w link
Administrowanie Nieruchomości
-czy jesteś zaineresowany tą usługą? Polityka cookies